Veikla

„Taurakalnis“ NATO viršūnių susitikime

„Taurakalnio“ komanda ne kartą tiekė maistą ypatingos svarbos tarptautinio lygio renginiams. Visgi 2023-ųjų metų NATO viršūnių susitikimo Vilniuje patirtį šiandien galime pavadinti išskirtine.

Per šias dvi dienas „Taurakalnio“ komanda paruošė:

• 25 tūkst. net 64 skirtingų rūšių vieno kąsnio užkandėlių; 

• 34 skirtingų rūšių šaltųjų patiekalų ir salotų;

• 30 skirtingų rūšių karštųjų patiekalų;

• 10 tūkst. desertų;

• 12 tūkst. puodelių kavos bei arbatos;

• 5 tūkst. taurių sulčių ir dar daug įvairių maisto gaminių bei gėrimų.

Mūsų komandai teko aptarnauti daugiau nei 2 tūkst. Vilniuje vykusio NATO viršūnių susitikimo svečių, tarp kurių itin

aukšto rango politikos asmenybės.

Siekdami aukščiausių kokybinių tikslų, dvi dienas „Litexpo“ centrą pavertėme savo namais, į kuriuos buvome perkėlę gamybinę virtuvę. Specialiai šiam renginiui užsakėme 500 aukščiausio lygio kaulinio porceliano puodelių su lėkštelėmis, daugiau nei 2 tūkst. lėkštučių bei indelių ir net 6 tūkst. taurių.

NATO viršūnių susitikimas buvo neįkainojama patirtis mūsų komandai. Ji įrodė, kad galime įgyvendinti aukščiausios klasės klientų reikalavimus dirbant ypatingos skubos ir griežčiausių reikalavimų sąlygomis. 

Tuo pačiu „Taurakalnio“ komanda sulaukė labai daug gražių atsiliepimų už aptarnavimo ir maisto kokybę.

Didžiausia padėka mūsų personalui tapo paties NATO generalinio sekretoriaus Jenso Stoltenbergo išsakytas pastebėjimas, kad per visus ketverius savo darbo metus tokio gero aptarnavimo ir maisto – įvairaus bei itin estetiškai pateikto – jis dar nematė. Lengva ranka visą darbinį nuovargį nuėmė ir JAV prezidento Džo Baideno padėka bei parodyta iniciatyva įsiamžinti su komandos nariais bendroje asmenukėje.

Ilgametė patirtis švenčių organizavimo, maisto tiekimo ir gamybos srityje šiandien mums leidžia imtis drąsiausių iššūkių, kurie mūsų komandai suteikia plačias galimybes nuolatos tobulėti bei būti įvertintais ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Susiję įrašai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *