MŪSŲ MISIJA

Suteikti klientams galimybę mėgautis aukščiausio lygio patiekalais

Ilgametė patirtis

Beveik 200 mūsų įmonėje dirbančių savo srities profesionalų jau daugiau nei 30 metų gamina ir tiekia aukščiausios kokybės maistą furšetams, banketams, asmeninėms, įmonių, valstybinėms šventėms ir renginiams, taip pat aktyviai prisideda ir prie jų organizavimo.

Per ilgus veiklos metus mūsų komandai teko garbė aptarnauti daugybės jubiliejų ir vestuvių svečius. Ruošėme vaišes prezidento inauguracijai, vaišinome Lietuvoje besilankančius karališkuosius asmenis ir Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai renginių dalyvius. Vieno renginio metu gaminome ir tiekėme maistą net 5 tūkst. žmonių!

 

Tinkamas dėmesys kiekvienai šventei

„Taurakalnio“ komanda yra visada pasiruošusi Jums surengti išskirtinę šventę pradedant nuo idėjos ir baigiant pilnu jos įgyvendinimu. Nesvarbu, koks būtų renginys (jauki asmeninė šventė ar protokolinis oficialus priėmimas) ir kokią vietą šventei pasirinktumėte (ar šventė vyks mūsų patalpose, ar tai bus išvažiuojamas renginys) – atsakingai pasirūpinsime kiekviena detale.

 

Platus patiekalų pasirinkimas

Mūsų siūlomame valgiaraštyje – daugiau nei 700 įvairių patiekalų. Galime pagaminti visų pasaulio virtuvių patiekalus, o esant poreikiui, pritaikyti juos pagal specifinius kliento poreikius. Nuolatos žengiame koja kojon su maisto mados tendencijomis. Todėl per savo veiklos metus jau ne kartą esame rengę veganiškas vestuves, kūrėme vegetariškas vaišes be gliuteno, taip pat galime pasiūlyti ir patiekalus be angliavandenių arba su itin mažu jų kiekiu.

Visuomet siekiame ne tik pateisinti, bet ir pranokti į savo klientų lūkesčius. Nesvarbu, ar tai būtų itin mažo biudžeto renginys, ar prabangi iškilminga vakarienė – dedame visas pastangas, kad patiekalų skonis ir jų patiekimas paliktų nepamirštamą įspūdį.

UAB „Taurakalnis“ – viena didžiausių maitinimo įmonių, vykdanti aukšto lygio viešojo maitinimo paslaugų teikimą.

Didžiuojamės tuo, ką pasiekėme kartu su Jumis!

1991 m.
VEIKIAME NUO
+10,000
LAIMINGI KLIENTAI
~200
DARBUOTOJAI
3
LOKACIJOS
+500,000
PATIEKALAI PAGAMINAMI PER METUS
+700
PATIEKAI ĮTRAUKTI Į MENIU
ERDVĖS

Išskirtinės erdvės jūsų šventėms

Ieškote išskirtinės vietos savo asmeninei šventei ar verslo renginiui? Siūlome Jums platų erdvių pasirinkimą! Kviečiame daugiau sužinoti apie mūsų siūlomas išskirtinio grožio sales ir kitas įstabias erdves bei išsirinkti tinkamiausią Jūsų renginiui.

Restoranas ``Valdovai``

Restoranas „Valdovai“ įsikūręs mūsų valstybės ilgaamžių tradicijų simboliu tapusiuose Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose. Restoraną sudaro trys 243 kv. m dydžio salės, kurių autentiškumą formuoja XIII, XIV ir XVI amžiaus mūrai. Ypatinga atmosfera ir nuotaika pulsuojančios erdvės puikiai tiks tiek asmeninėms, tiek įmonės šventėms, taip pat ir įsimintiniems verslo partnerių ar draugų susitikimams. Visose salėse sumontuotos moderniausios šildymo, vėdinimo sistemos ir garso įranga, todėl čia karališkai galėsite jausti bet kokia proga.

Baro salė

Ieškote erdvės jaukiai šeimos ar kolegų vakarienei? Ši erdvė skirta jums. Tai viena iš trijų 92 kv. m salių. Šioje erdvėje patogiai suformuosime 20 sėdimų arba 50 stovimų vietų. Todėl ją rekomenduojame rinktis ir kavos pertraukoms ar nedideliems pristatymams.

Akmeninė salė

Organizuojate nedidelę iškilmingą verslo ar asmeninę šventę? Akmeninė salė – jūsų paslaugoms. Jos plotas 77 kv. m. Čia gali patogiai susėsti 62 svečiai. Tarp restorano salės su baru ir salės su akmeniu yra ir jungiamoji 74 kv. m erdvė, kuri puikiai tinka svečių sutikimui. Taip pat į šią salę vedą atskiras įėjimas iš jaukaus kiemelio su fontanu, kuris įsikūręs kadaise Lenkijos karalienės ir Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Bonos Sforcos puoselėtame slaptame sode. Bendras šių dviejų salių plotas – 151 kv. m.

Maisto ir istorijos kelionės

Norite prisiliesti prie Lietuvos bajorų ir kunigaikščių kasdienybės? Valdovų rūmai organizuoja temines edukacines ekskursijas, kurias galima apjungti su bajoriškomis, barokinėmis ar renesansinėmis vakarienėmis. Patiekalai parenkami ir ruošiami taip, kad galėtumėte savo gomuriu pajusti didžiųjų kunigaikščių mėgtų valgių skonį, o kompetentingų someljė parinkti vynai padės dar stipriau įamžinti didingų laikų dvasios pojūtį.

Degustacinės vakarienės

Ieškantiems ypatingų potyrių siūlome pasimėgauti išskirtine degustacine vakariene restorane „Valdovai“. Tai – gausi skonių, spalvų ir aromatų restorano šefo Roko Jarašūno istorinių tradicijų moderni interpretacija, kurioje susijungia Lietuvos didikų virtuvės paveldas ir šiuolaikinė gastronominė kultūra bei technologijos. Subtilų balansą tarp istorinės praeities ir modernumo išlaikanti atmosfera, dėmesingas personalas bei skoniu ir patiekimu nustebinsiantys patiekalai užtikrins nuostabų laiką ir nepamirštamus įspūdžius.

Kavinė valdovų rūmuose

Ši originali erdvė gali virsti Jūsų klasikinės šventės, įmonės verslo pietų ar net kokteilių vakarėlio vieta. Tai vietos autentiškumą išlaikanti, tačiau taip pat ir šiuolaikiška 276 kv. m kavinė, kurios sienose atspindinti XIII, XIV ir XVI amžių istorija. Atsižvelgdami į Jūsų renginio svečių skaičių ir renginio tipą, galime paruošti net iki 82 sėdimų prie stalų arba 150 stovimų vietų. Siekiant maksimalaus svečių komforto, salėje sumontuotos moderniausios šildymo, vėdinimo sistemos bei kokybiška garso įranga. Į kavinę galima patogiai patekti per pagrindinį Valdovų rūmų muziejaus arba per atskirą restorano įėjimą.

Gastrobaras „Valdovų sodas“

Ieškote savo šventei istorija alsuojančios erdvės po atviru dangumi? O gal tokioje erdvėje norite praleisti popietę ar pasimėgauti vakariene su artimais žmonėmis? Gedimino kalno papėdėje kadaise Lenkijos karalienės ir Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Bonos Sforcos įkurtame slaptame sode šiltuoju sezonus veikiantis gastrobaras savo svečiams siūlo ne tik gurmaniškus patiekalus, spalvingus kokteilius, bet ir unikalią aplinką su nuostabiu vaizdu į Gedimino pilį. Tai puiki vieta ne tik romantiškai vakarienei ar įsimintinai asmeninei šventei, bet ir gomurį džiuginantiems dienos pietums.

UAB “Taurakalnis” vykdo projektą “UAB “Taurakalnis” e. komercijos modelio įdiegimas” Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-1188 . Projektas įgyvendinamas pagal Europos regioninės plėtros fondo lėšomis iš dalies finansuojamą priemonę “E. komercijos modelis COVID-19″. Finansuojama kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė”. Projektui įgyvendinti skirta 45 470,00 Eur finansavimo lėšų tinkamoms finansuoti išlaidoms apmokėti.

Projekto tikslas – sukurti elektroninės prekybos platformą.